شرکت بازرگانی فرتاک
خانه / ظروف یکبار مصرف چندخانه / قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه لوکس

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه لوکس

لوکس ترین مدل های ظروف یکبار مصرف چند قسمتی را می توانید در این شرکت مشاهده کنید. لیست قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه به صورت مستقیم از دفتر فروش این شرکت به خریدارها اعلام می شود و خریدارها جهت سفارش می توانند با این مجموعه در ارتباط باشند.

انواع ظروف یکبار مصرف چندخانه

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه

ظروف یکبار مصرف چند خانه یک مفهوم کلی است که دارای انواع مختلفی است. نمونه های مختلفی از ظروف یکبار مصرف این محصولات را تولید و توزیع می کنند.

این موارد همگی در خانواده خود انواع ظروف چند خانه را تولید می کنند.

اما امروز ما اینجا هستیم تا نسل جدیدی از ظروف یکبار مصرف چند قسمتی را به شما معرفی کنیم. این ظروف در طرح های بسیار لوکس و لاکچری تولید می شوند و خریدارها می توانند از این محصولات استفاده کنند.

این ظروف می توانند در مدل های تکخانه و دو خانه و سه خانه تا مدل های ۶ خانه و حتی ۷ خانه در ایران تولید شوند که این شرکت تمامی نمونه های این ظروف را در شرکت تولیدی خود موجود دارد.

ویژگی های ظروف یکبار مصرف چند قسمتی

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه

هر ظرفی که تولید می شود و به بازار خرید و فروش عرضه می شود می تواند دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که خریدارها می توانند از آن ها بهره ببرند.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی تولید شده در این شرکت نیز ویژگی هایی دارند که می تواند برای خریدارهایی که برای اولین بار این محصولات را مشاهده می کنند بسیار جذاب باشد:

  • دارای درب شفاف روی ظرف
  • وجود مدل های مختلف
  • طرح های متنوع
  • طراحی بسیار شیک
  • قابلیت مایکروویوی

یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت این ظروف، قابلیت مایکروویوی بودن آن ها است. شما به راحتی می توانید این ظروف را در مایکروویو قرار دهید و افرادی که غذاهای گرم را در آن استفاده می کنند می توانند با خیال راحت این محصولات را مصرف کنند.

یکی از ویژگی های برتر این ظروف این است که درب شفافی روی ظرف می خورد که کاملا کیپ می شود. پس به راحتی می توان به عنوان ظروف بیرون بر و به عنوان ظروف بسته بندی انواع محصولات استفاده نمود.

مشاهده کاتالوگ محصولات

مشاهده کاتالوگ محصولات

برای دیدن کاتالوگ محصولات با مشاورین تماس بگیرید.

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه ای

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه

ظروف یکبار مصرف جند خانه ای مدل های متنوعی دارند که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند. بسته به این که شما چه مدلی را انتخاب می کنید قیمت و تعداد در کارتن ظروف متغییر است.

برای پاسخگویی بعد از ساعات اداری شماره همراه مشاور فروش شرکت در زیر قرار داده شده است:
مشاور و کارشناس فروش شرکت: خانم جلالی
راه های ارتباطی با مشاور فروش شرکت:
شماره موبایل: 09192136447
آدرس کانال: fartak_plast@
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: fartakplast@gmail.com