شرکت بازرگانی فرتاک
خانه / ظروف یکبار مصرف آلومینیومی / شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

این کارخانه تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی انواع مختلف محصولات از جمله تکپرسی و دو پرسی آلومینیومی و همچنین دیس های جوجه و ظروف چند خانه آلومینیوم را با ضخامت های مناسب و قیمت پایین به خریدارها و مصرف کننده ها در داخل و خارج از کشور عرضه می کند.

شرکت تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

می توان گفت شرکت های تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایران کمی محدود هستند و افرادی که کارخانه های تولید این محصول را در ایران دارند انگشت شمارند.

یکی از شرکت هایی که انواع مختلف محصولات آلومینیوم را تولید و وارد بازار خرید و فروش می کند شرکت پیش روی شما است. این شرکت نمونه های مختلف ظروف تک پرسی و … را در تولیدات نهایی خود دارد و به تمام نقاط کشور عرضه می کند.

به طور کلی کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ظروف آلومینیوم محصولات خود را در نمونه های مختلفی تولید می کنند تا خریدارها راحت تر بتوانند ظرف مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.

لیست قیمت عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی با ضخامت و استحکام مناسب را از این شرکت می توانید دریافت کنید.

دستگاه های تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف یک عامل مهم و تاثیر گذار در کیفیت نهایی محصول است. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دارای ویژگی های مهمی است که می تواند به عنوان یک ظرف با کیفیت و مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از ویژگی هایی که این ظروف دارند این است که در تولید آن سعی می شود از جدیدترین تکنولوژی روز استفاده شود. بالا بودن کیفیت این محصول باعث می شود تا بتوان از آن ها به عنوان یک ظرف مناسب جهت بسته بندی انواع مواد غذایی استفاده نمود.

بسیاری از آشپزخانه ها، رستوران ها، هتل ها و … استفاده کننده های نهایی ظروف آلومینیومی در ایران هستند.

ابعاد ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی انواع مختلفی دارد به این صورت که می توان در اندازه ها و ابعاد مختلف این محصولات را خریداری نمود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این ظروف به خود اختصاص داده اند این است که می توان از آن ها به عنوان یک ظرف مرغوب، جهت عدم فاسد شدن مواد غذایی بهره گرفت.

این ظروف به شکلی تولید شده اند که باکتری را در خود پرورش نمی دهند. خنثی بودن کیفیتی این ظرف سبب عدم تغییر در بو و مزه غذا خواهد شد.

اما یکی از بهترین ویژگی های این محصول این است که قابل بازیافت است و می توان آن ها را دوباره به شمش آلومینیومی تبدیل کرد.

برای پاسخگویی بعد از ساعات اداری شماره همراه مشاور فروش شرکت در زیر قرار داده شده است:
مشاور و کارشناس فروش شرکت: خانم جلالی
راه های ارتباطی با مشاور فروش شرکت:
شماره موبایل: 09192136447
آدرس کانال: fartak_plast@
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: fartakplast@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

نمایندگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی که فروش عمده خود را در دیگر شهر ها هم …