شرکت بازرگانی فرتاک
خانه / لیوان کاغذی یکبار مصرف / خرید اینترنتی لیوان کاغذی یکبار مصرف با طرح دلخواه

خرید اینترنتی لیوان کاغذی یکبار مصرف با طرح دلخواه

خرید اینترنتی لیوان کاغذی یکبار مصرف به قیمت ارزان برای خرید عمده مشتریان و خریداران از طریق سایت شرکت آراد پلاست خیام که در حوزه خرید و فروش انبوه و عمده انواع ظروف و لوازم یکبار مصرف فعالیت می کند فراهم شده است.

توجه

توجه

شرکت پخش آراد پلاست خیام برای خریدار ها مشتریان خود این امکان را فراهم کرده تا بدون مراجعه حضوری به مرکز فروش، ثبت سفارش خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند و اقدام به خرید اینترنتی لیوان کاغذی یکبار مصرف و همچنین دیگر محصولات یکبار مصرف کنند.

خرید اینترنتی لیوان کاغذی

خرید اینترنتی لیوان کاغذی

پخش و خرید اینترنتی لیوان کاغذی و انواع ظروف یکبار مصرف با جدید ترین طرح ها، توسط بخش فروش این شرکت و در این نمایندگی با کمترین قیمت انجام می شود.

خرید اینترنتی لیوان کاغذی با نازل ترین قیمت به صورت عمده با حجم دلخواه و طرح درخواستی سفارش مشتری و حتی با امکان سفارش غیر حضوری در دسترس تمام مشتریان عزیز قرار دارد.

نکته

نکته

انواع ظروف و محصولات یکبار مصرف در این  مرکز خرید و فروش برای مشتریان موجود است که شما می توانید فقط با یک تماس یا ارتباط در شبکه های اجتماعی برای خرید اینترنتی از قیمت کالا و موجودی آن مطلع شوید.

خرید اینترنتی لیوان کاغذی

فروش ظروف یکبار مصرف کاغذی

تولیدی های داخلی بسیاری تولید کننده انواع لیوان های کاغذی یکبار مصرف هستند. این برند ها تولید کننده انواع مختلف لیوان در سایز و اندازه و طرح متنوع هستند.

دیگر انواع ظروف یکبار مصرف مانند فومی و کاغذی و گیاهی و آلومینیومی نیز در این فروشگاه موجود است.

قابل به ذکر است که لیوان های کاغذی موجود در مرکز از نظر کیفی بسیار مرغوب هستند و از ویژگی های آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سایز و اندازه متفاوت
  • قیمت بسیار مناسب
  • طرح های فوق العاده
  • ایجاد تبلیغات و طرح دلخواه مشتری
برای سفارش خرید اینترنتی لیوان کاغذی و دریافت قیمت انواع ظروف یکبار مصرف اعم از گیاهی و فومی و آلومینیومی و پلاستیکی و کاغذی و… با ما در بخش پشتیبانی تماس باشید.
برای پاسخگویی بعد از ساعات اداری شماره همراه مشاور فروش شرکت در زیر قرار داده شده است:
مشاور و کارشناس فروش شرکت: خانم جلالی
راه های ارتباطی با مشاور فروش شرکت:
شماره موبایل: 09192136447
آدرس کانال: fartak_plast@
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: fartakplast@gmail.com